Coduri reducere și oferte eyerim.ro

Coduri reducere Eyerim

Descoperă cele mai noi coduri de reducere și oferte Eyerim, actualizate pe 11 octombrie 2026

Toate
Coduri
Oferte
Verificate
Noi

Cele mai bune oferte Eyerim de azi

  1. 20% Cupon
    Eyerim

    EyerimCod reducere

    20% off la Rame cu Lentile de Prescripție

    Check Folosit acum 6 ore
    E20
  2. 5% reducere
    Eyerim

    EyerimCod reducere

    Cod de reducere 5% la abonarea la newsletter

    Verified Verificat
  3. 15% Cupon
    OPTIblu

    OPTIbluCod reducere • Te-ar putea interesa

    Reducere 15% la Comenzi

    Aplică codul promoțional în coșul de cumpărături pentru a economisi 15% la achiziția ta. Oferta exclude lentilele de contact
    Verified Verificat acum 1 săptămână
    E15

    *vezi condițiile

  4. 25lei Cupon
    Eyerim

    EyerimCod reducere

    25 RON reducere la prima comandă de peste 250 RON

    Verified Verificat acum 6 ore
    Check Nou
    Clock
    5RO

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details
  5. 15% Cupon
    Eyerim

    EyerimCod reducere

    15% reducere la toate ramele de ochelari

    Verified Verificat acum 2 zile
    Check Nou
    Clock
    F15

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details
  6. 15% Cupon
    Eyerim

    EyerimCod reducere

    15% reducere la toate ramele de ochelari

    Clock
    Verified Verificat acum 5 zile
    Check Nou
    OFF
  7. 10% Cupon
    Eyerim

    EyerimCod reducere

    10% reducere la toți ochelarii

    Verified Verificat acum 1 săptămână
    Clock
    OFF
  8. 40% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Reduceri de până la 40% la ramele de ochelari Prada

    Clock
  9. 10lei reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Până la 10 lei reducere la accesorii eyerim

    Clock
  10. 60% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Pana la 60% reducere la ochelari de soare pentru alergare

  11. 50lei reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Economiseste pana la 50 lei la ochelarii de vedere Kohe by eyerim

    Clock
  12. 60% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Economiseste pana la 60% la ochelarii de ciclism

    Clock
  13. 66% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Economiseste pana la 66% la ochelari de vedere de designer

    Clock
  14. 30% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Profită de până la 30% discount la ochelarii de vedere marca Ray-Ban

    Clock
  15. 35% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Până la 35% discount la ochelari de soare din noua colecție

    Clock
  16. 55% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Pana la 55% reducere la ochelari de soare cu dioptrii

    Clock
  17. 50% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Pana la 50% discount la cele mai noi rame de ochelari

    Clock
  18. 15% reducere
    Eyerim

    EyerimPromoție

    Până la 15% cod de reducere prin abonare la newsletterul Eyerim

  19. Eyerim

    EyerimPromoție

    Livrare Gratuită de la 459 RON

Oferte Eyerim pe care poate le-ai ratat

  1. 15% Cupon

    Cod reducere

    15% Reducere la toate comenzile

    Folosește codul promoțional în coșul de cumpărături și economisește 15% la comanda ta
    Clock Expirat
    A15
  2. 20% Cupon

    Cod reducere

    Reducere 20% la ochelari

    Folosește codul de reducere la finalizarea comenzii și economisește 20% la achiziția de ochelari
    Clock Expirat
    Check Folosit acum 8 ore
    S20
  3. 8% Cupon

    Cod reducere

    Reducere 8% la ramele de ochelari Eyerim

    Folosește codul de reducere la finalizarea comenzii și economisește 8% la achiziția ramelor de ochelari marca Eyerim
    Clock Expirat
    ME8
  4. 15% Cupon

    Cod reducere

    15% reducere la ochelari de soare selectați

    Profită de 15% reducere la ochelari de soare de la branduri renumite precum Maui Jim, Gucci, Balenciaga și Polaroid
    Clock Expirat
    L15
  5. 15% Cupon

    Cod reducere

    15% Reducere la Toate Produsele

    Folosește codul promoțional la finalizarea comenzii pentru a economisi 15% la achiziția ta
    Clock Expirat
    FB0

Top coduri reducere și oferte Eyerim - octombrie 2026

Descrierea oferteiExpirăCod
20% off la Rame cu Lentile de Prescripție-*****E20
Cod de reducere 5% la abonarea la newsletter-*****PPC
Reducere 15% la Comenzi-*****E15
25 RON reducere la prima comandă de peste 250 RON01 nov.*****5RO
15% reducere la toate ramele de ochelari17 oct.*****F15

Când apar cele mai bune coduri de reducere Eyerim?

Cele mai mari reduceri Eyerim apar de obicei în ianuarie, ajungând până la 34% reducere. Cele mai multe coduri noi apar în T3 - oferte de vară.
Shopilo triază constant ofertele Eyerim pentru a identifica momentele când apar cele mai bune reduceri: campanii sezoniere, sărbători, promoții speciale și oferte-surpriză. În medie, se adaugă 4 coduri și vouchere noi pe lună, toate verificate manual de echipa Shopilo. Asta înseamnă peste 43 oferte urmărite într-un an. Graficul de mai jos te ajută să vezi cum sunt distribuite ofertele pe parcursul anului, ca să îți poți planifica cumpărăturile în lunile cu cele mai mari reduceri. Barele arată codurile noi adăugate în fiecare lună (albastru). Linia portocalie marchează reducerea maximă, iar stelele evidențiază lunile cu cele mai mari reduceri din an.

Eyerim: coduri pe lună, ultimele 13 luni
LunaCoduri noiReducere maximăReducere minimăCoduri ≥50%Coduri ≥70%Cel mai bun codTitlul celui mai bun codCel mai bun cod (%)
2025-10115%15%00SUNNIES1515% reducere la produsele Etro15%
2025-11230%30%00MERCI3030% reducere la ochelari Kohe by eyerim30%
2025-120--00---
2026-01634%15%00XMAS2034% reducere la produse Carrera34%
2026-02129%29%00SEE1529% reducere la rama Oakley Holbrook RX OX8156-03 cu lentile29%
2026-03320%15%00BEST20Extra 20% reducere la ochelari de vedere cu codul BEST2020%
2026-04120%20%00SEE20OFF20% reducere la toate gamele de ochelari de vedere20%
2026-05720%3%00BL2020% reducere la ochelari calculator20%
2026-06213%13%00FLASH1313% reducere la o gamă largă de produse13%
2026-07920%8%00GLASSES20Reducere 20% la ochelari20%
2026-08525%15%00OUTLET25Extra 25% Reducere la produsele din lichidare de stoc25%
2026-09415%5%00NIKOLETA1515% Reducere la toate comenzile15%
2026-10215%15%00PREBF1515% reducere la toate ramele de ochelari15%

Care este cererea pentru codurile de reducere Eyerim în România?

În ultimele 12 luni, Shopilo a măsurat interesul cumpărătorilor pentru codurile Eyerim în România și a înregistrat 3,350 căutări, 44% față de anul trecut. Graficul arată analiza noastră lunară a cererii din retail pentru căutările legate de cupoane Eyerim. Fiecare culoare reprezintă un an calendaristic; segmentul punctat arată o prognoză pe 5 luni, iar banda umbrită marchează intervalul de încredere al prognozei. Datele noastre indică faptul că interesul atinge de obicei vârful în martie, aprilie și mai, când cumpărătorii caută mai des coduri promoționale Eyerim, oferte sezoniere și oferte pe timp limitat. Această analiză se bazează pe semnalele lunare agregate ale cererii de cupoane urmărite de Shopilo pentru România.

Care este cererea pentru codurile de reducere Eyerim în România?
anian.feb.mar.apr.maiiun.iul.aug.sept.oct.nov.dec.
202470110390390210170210110709050140
20252102603204804803903201401101107070
2026140210590720554450369162127---

Activitatea codurilor de reducere Eyerim

Cele mai recente adăugări și expirări de coduri de reducere Eyerim, pe măsură ce le monitorizăm și le verificăm.

11 oct. 2026Cod nou disponibil pentru Eyerim: WEL25RO  · valabil până la 1 nov. 2026
11 oct. 2026Codul GLASSES20 a expirat pentru Eyerim  · 20% reducere
11 oct. 2026Codul SEE15 a expirat pentru Eyerim  · 15% reducere
11 oct. 2026Codul DOROTA15 a expirat pentru Eyerim  · 15% reducere
11 oct. 2026Codul NIKOLETA15 a expirat pentru Eyerim  · 15% reducere
10 oct. 2026Codul FRAME8 a expirat pentru Eyerim  · 8% reducere
10 oct. 2026Codul 71B69A3F a expirat pentru Eyerim  · 15% reducere
10 oct. 2026Codul 26CC3FB0 a expirat pentru Eyerim  · 15% reducere