Coduri reducere și oferte modivo.ro

Coduri reducere Modivo

Descoperă cele mai noi coduri de reducere și oferte Modivo, actualizate pe 11 octombrie 2026

Toate
Coduri
Oferte
Verificate
Noi

Cele mai bune oferte Modivo de azi

  1. 30% Cupon
    Modivo

    ModivoCod reducere

    Extra 30% reducere la Bestseller Reebok Trening

    Profită de o reducere suplimentară de 30% la modelele bestseller Reebok pentru antrenament
    Clock
    Verified Verificat acum 4 zile
    Check Nou
    AYS

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details
  2. 50lei Cupon
    Modivo

    ModivoCod reducere

    50 lei reducere la prima achiziție în aplicație

    Verified Verificat acum 1 zi
    Clock
    APP

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details
  3. 50% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Economiseste pana la 50% la pantofi de dama

    Verified Verificat acum 1 zi
    Check Folosit acum 9 ore
    Clock
  4. 40% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Economisește până la 40% la pantofii de alergare Hoka pentru femei

    Clock
    Verified Verificat acum 5 zile
  5. 55% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Economiseste pana la 55% la produsele Juicy Couture

    Verified Verificat acum 2 zile
    Clock
  6. 25% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Până la 25% reducere la genți pentru laptop

    Verified Verificat acum 4 zile
    Clock
  7. 15% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Pana la 15% reducere la articole Tommy Hilfiger

    Verified Verificat acum 2 zile
    Clock
  8. 30% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Economiseste pana la 30% la selectia de produse Polo Ralph Lauren

    Clock
  9. 55% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Economisește până la 55% la echipament sportiv pentru femei

    Clock
    Verified Verificat acum 5 zile
  10. 60% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Pana la 60% reducere la articole pentru femei din Final Sale

    Clock
    Verified Verificat acum 5 zile
  11. 40% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Reduceri de până la 40% la colecția HUGO

    Clock
  12. 80% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Economisește până la 80% la borsete și genți crossbody de damă

    Clock
    Verified Verificat acum 5 zile
  13. Sub 250lei
    Modivo

    ModivoPromoție

    Balerini la prețuri sub 250 lei

    Verified Verificat
  14. Sub 250lei
    Modivo

    ModivoPromoție

    Genți la prețuri sub 250 lei

    Verified Verificat
  15. Sub 300lei
    Modivo

    ModivoPromoție

    Rochii la prețuri sub 300 lei

    Verified Verificat acum 17 ore
    DetaliiToggle details
  16. 30% reducere
    Modivo

    ModivoPromoție

    Până la 30% reducere la selecția Season Shift

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details

Oferte Modivo pe care poate le-ai ratat

  1. 35% Cupon

    Cod reducere

    Până la 35% reducere la comenzi

    Aplică codul în coșul de cumpărături pentru a beneficia de discount la comenzi de peste 379 RON
    Clock Expirat
    MID
  2. 25% Cupon

    Cod reducere

    Până la 25% reducere la o selecție de produse

    Clock Expirat
    Check Folosit acum 17 ore
    ION
  3. 10% Cupon

    Cod reducere

    Extra 10% reducere la Beverly Hills Polo Club Sneakers

    Profită de o reducere suplimentară de 10% la achiziția de sneakers Beverly Hills Polo Club
    Clock Expirat
    ASH
  4. 30% Cupon

    Cod reducere

    Până la 30% reducere la rochii, balerini și genți pentru comenzi peste 409 Lei

    Clock Expirat
    Check Folosit acum 5 ore
    ETO
  5. 24% Cupon

    Cod reducere

    Până la 24% reducere suplimentară la articole selectate

    Clock Expirat
    Check Folosit acum 5 ore
    TOP

Top coduri reducere și oferte Modivo - octombrie 2026

Descrierea oferteiExpirăCod
Extra 30% reducere la Bestseller Reebok Trening14 oct.*****AYS
50 lei reducere la prima achiziție în aplicație17 oct.*****APP

Când apar cele mai bune coduri de reducere Modivo?

Cele mai mari reduceri Modivo apar de obicei în februarie, ajungând până la 44% reducere. Cele mai multe coduri noi apar în T3 - oferte de vară.
Shopilo triază constant ofertele Modivo pentru a identifica momentele când apar cele mai bune reduceri: campanii sezoniere, sărbători, promoții speciale și oferte-surpriză. În medie, se adaugă 2 coduri și vouchere noi pe lună, toate verificate manual de echipa Shopilo. Asta înseamnă peste 29 oferte urmărite într-un an. Graficul de mai jos te ajută să vezi cum sunt distribuite ofertele pe parcursul anului, ca să îți poți planifica cumpărăturile în lunile cu cele mai mari reduceri. Barele arată codurile noi adăugate în fiecare lună (albastru). Linia portocalie marchează reducerea maximă, iar stelele evidențiază lunile cu cele mai mari reduceri din an.

Modivo: coduri pe lună, ultimele 13 luni
LunaCoduri noiReducere maximăReducere minimăCoduri ≥50%Coduri ≥70%Cel mai bun codTitlul celui mai bun codCel mai bun cod (%)
2025-10325%20%00HOURS25Extra 25% reducere la comenzile de cel puțin 459 lei25%
2025-11120%20%00BLACK20Extra 20% reducere la produse selectate de la 279 lei20%
2025-12425%15%00HAPPYExtra 25% reducere la produse selectate25%
2026-010--00---
2026-02244%20%00EXTRA44Extra 44% reducere la selecția de încălțăminte și accesorii44%
2026-03125%25%00MAR2026Extra 25% reducere la selecția specială de produse25%
2026-04115%15%00SUN15Reducere de 15% la o selecție de produse, la o comandă minimă de 419 Lei15%
2026-05425%10%00SPORT25% reducere suplimentară pentru o selecție de produse Modivo25%
2026-06230%25%00DAYSPână la 30% reducere la articole selectate30%
2026-07228%20%00VACATIONPână la 28% reducere la articole selectate28%
2026-08435%22%00LASTReduceri de până la 35% la articolele selectate35%
2026-09435%10%00MIDPână la 35% reducere la comenzi35%
2026-10130%30%00MODDAYSExtra 30% reducere la Bestseller Reebok Trening30%

Care este cererea pentru codurile de reducere Modivo în România?

În ultimele 12 luni, Shopilo a măsurat interesul cumpărătorilor pentru codurile Modivo în România și a înregistrat 25,700 căutări, -40% față de anul trecut. Graficul arată analiza noastră lunară a cererii din retail pentru căutările legate de cupoane Modivo. Fiecare culoare reprezintă un an calendaristic; segmentul punctat arată o prognoză pe 5 luni, iar banda umbrită marchează intervalul de încredere al prognozei. Datele noastre indică faptul că interesul atinge de obicei vârful în noiembrie, când cumpărătorii caută mai des coduri promoționale Modivo, oferte sezoniere și oferte pe timp limitat. Această analiză se bazează pe semnalele lunare agregate ale cererii de cupoane urmărite de Shopilo pentru România.

Care este cererea pentru codurile de reducere Modivo în România?
anian.feb.mar.apr.maiiun.iul.aug.sept.oct.nov.dec.
2024360029002900540036003600360029004400360081004400
2025240016001900240024003600240019002400290029002900
2026130010001000100012821922128210151282---

Activitatea codurilor de reducere Modivo

Cele mai recente adăugări și expirări de coduri de reducere Modivo, pe măsură ce le monitorizăm și le verificăm.

7 oct. 2026Cod nou disponibil pentru Modivo: MODDAYS  · 30% reducere  · valabil până la 14 oct. 2026
7 oct. 2026Codul MID a expirat pentru Modivo  · 35% reducere
30 sept. 2026Codul FLASH a expirat pentru Modivo  · 10% reducere
27 sept. 2026Codul TOP a expirat pentru Modivo  · 24% reducere
21 sept. 2026Codul PREMIUM a expirat pentru Modivo  · 25% reducere
4 sept. 2026Codul TIMETO a expirat pentru Modivo  · 30% reducere
20 aug. 2026Codul PRE a expirat pentru Modivo  · 25% reducere
11 aug. 2026Codul LAST a expirat pentru Modivo  · 35% reducere