Coduri reducere și oferte vivantis.ro

Coduri reducere Vivantis

Descoperă cele mai noi coduri de reducere și oferte Vivantis, actualizate pe 11 octombrie 2026

Toate
Coduri
Oferte
Verificate
Noi

Cele mai bune oferte Vivantis de azi

  1. 10% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    10% reducere la cosmetice de lux

    Verified Verificat acum 1 săptămână
    Clock
    IVA
  2. 15% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    15% reducere la produse selectate

    Verified Verificat acum 1 zi
    Clock
    UTY
  3. 20% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    20% reducere la produse

    Verified Verificat acum 2 zile
    Check Nou
    Check Folosit acum 8 ore
    ALE
  4. 20% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    20% reducere la WoodWick & Yankee Candle

    Verified Verificat acum 1 zi
    Check Nou
    Check Folosit acum 7 ore
    W20
  5. 20% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    20% reducere la produse selectate

    Verified Verificat acum 1 zi
    Check Folosit acum 4 ore
    Clock
    LTH
  6. 20% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    20% reducere la WELEDA SKIN FOOD

    Verified Verificat acum 1 zi
    Clock
    EDA
  7. 15% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    15% reducere la Scent of Stars

    Clock
    Verified Verificat acum 1 zi
    S15
  8. 15% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    15% reducere la WoodWick & Yankee Candle

    Clock
    Verified Verificat acum 5 zile
    W15
  9. 10% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    10% Reducere EXTRA Sitewide

    Check Folosit acum 7 ore
    A10

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details
  10. 25% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    25% reducere la brandul Desigual

    L25

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details
  11. 25% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    25% Reducere la Bijuterii Furiosa

    A25
    DetaliiToggle details
  12. 25% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    25% Reducere la Lumanari si Parfumuri de Camera

    OVE

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details
  13. 10% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    10% extra reducere la îngrijirea tenului

    N10

    *vezi condițiile

    DetaliiToggle details
  14. 10% Cupon
    Vivantis

    VivantisCod reducere

    10% Reducere la cosmetice de lux

    Folosește codul promoțional în coșul de cumpărături pentru a economisi 10% la produsele cosmetice premium
    Clock
    Y10
  15. 5% reducere
    Vivantis

    VivantisPromoție

    Pana la 5% reducere la produse Rabanne

    Clock
  16. 40% reducere
    Vivantis

    VivantisPromoție

    Pana la 40% reducere la produse Calvin Klein

    Clock
  17. 45% reducere
    Vivantis

    VivantisPromoție

    Reduceri de pana la 45% la genti si accesorii Desigual

    Clock
  18. 25% reducere
    Vivantis

    VivantisPromoție

    Pana la 25% extra reducere la ceasurile brandului Festina

    Clock

Oferte Vivantis pe care poate le-ai ratat

  1. 20% Cupon

    Cod reducere

    20% reducere la parfumurile Ajmal

    Clock Expirat
    L20
  2. 50% Cupon

    Cod reducere

    50% reducere la o selecție generoasă de produse de înfrumusețare

    Clock Expirat
    E50
  3. 20% Cupon

    Cod reducere

    20% reducere la produsele Anne Klein

    Clock Expirat
    E20
  4. 20% Cupon

    Cod reducere

    Extra 20% reducere la produse selectate

    Clock Expirat
    ALE
  5. 15% Cupon

    Cod reducere

    15% reducere la parfumurile NOVELLISTA

    Clock Expirat
    V15

Top coduri reducere și oferte Vivantis - octombrie 2026

Descrierea oferteiExpirăCod
10% reducere la cosmetice de lux17 oct.*****IVA
15% reducere la produse selectate17 oct.*****UTY
20% reducere la produse17 oct.*****ALE
20% reducere la WoodWick & Yankee Candle17 oct.*****W20
20% reducere la produse selectate17 oct.*****LTH

Când apar cele mai bune coduri de reducere Vivantis?

Cele mai mari reduceri Vivantis apar de obicei în iunie, ajungând până la 60% reducere. Cele mai multe coduri noi apar în T4 - sezonul sărbătorilor.
Shopilo triază constant ofertele Vivantis pentru a identifica momentele când apar cele mai bune reduceri: campanii sezoniere, sărbători, promoții speciale și oferte-surpriză. În medie, se adaugă 7 coduri și vouchere noi pe lună, toate verificate manual de echipa Shopilo. Asta înseamnă peste 86 oferte urmărite într-un an. Graficul de mai jos te ajută să vezi cum sunt distribuite ofertele pe parcursul anului, ca să îți poți planifica cumpărăturile în lunile cu cele mai mari reduceri. Barele arată codurile noi adăugate în fiecare lună (albastru). Linia portocalie marchează reducerea maximă, iar stelele evidențiază lunile cu cele mai mari reduceri din an.

Vivantis: coduri pe lună, ultimele 13 luni
LunaCoduri noiReducere maximăReducere minimăCoduri ≥50%Coduri ≥70%Cel mai bun codTitlul celui mai bun codCel mai bun cod (%)
2025-10820%10%00FURIOSA2020% reducere la bijuterii marca FURIOSA20%
2025-11630%10%00extra3030% reducere la produse selectate30%
2025-121030%10%00HEALTHPână la 30% reducere pentru produsele pentru sănătate30%
2026-011125%10%00BS2525% reducere la bijuteriile Brilio Silver care nu sunt deja reduse25%
2026-02750%10%10SALE5050% reducere la o selecție generoasă de produse de înfrumusețare50%
2026-03225%10%00DESIGUAL2525% reducere la brandul Desigual25%
2026-04110%10%00EASTER1010% extra reducere la selecția de Paște10%
2026-051340%10%00CANDLE4040% reducere la lumânări40%
2026-06860%15%10SALE6060% reducere la comanda ta60%
2026-07360%30%10SALE60EXTRA 60% reducere la produse selectate60%
2026-08520%10%0020SALEExtra 20% reducere la produse selectate20%
2026-09820%10%00WELEDA20% reducere la WELEDA SKIN FOOD20%
2026-10420%10%00SALE20% reducere la produse20%

Care este cererea pentru codurile de reducere Vivantis în România?

În ultimele 12 luni, Shopilo a măsurat interesul cumpărătorilor pentru codurile Vivantis în România și a înregistrat 6,910 căutări, -5% față de anul trecut. Graficul arată analiza noastră lunară a cererii din retail pentru căutările legate de cupoane Vivantis. Fiecare culoare reprezintă un an calendaristic; segmentul punctat arată o prognoză pe 5 luni, iar banda umbrită marchează intervalul de încredere al prognozei. Datele noastre indică faptul că interesul atinge de obicei vârful în decembrie, când cumpărătorii caută mai des coduri promoționale Vivantis, oferte sezoniere și oferte pe timp limitat. Această analiză se bazează pe semnalele lunare agregate ale cererii de cupoane urmărite de Shopilo pentru România.

Care este cererea pentru codurile de reducere Vivantis în România?
anian.feb.mar.apr.maiiun.iul.aug.sept.oct.nov.dec.
2024590590590590590480480720720480720720
2025480590720590590480480590390480480880
2026590480880590656533533656433---

Activitatea codurilor de reducere Vivantis

Cele mai recente adăugări și expirări de coduri de reducere Vivantis, pe măsură ce le monitorizăm și le verificăm.

9 oct. 2026Cod nou disponibil pentru Vivantis: SALE  · 20% reducere  · valabil până la 17 oct. 2026
8 oct. 2026Codul AJMAL20 a expirat pentru Vivantis  · 20% reducere
7 oct. 2026Cod nou disponibil pentru Vivantis: YCWW20  · 20% reducere  · valabil până la 17 oct. 2026
5 oct. 2026Codul 20SALE a expirat pentru Vivantis  · 20% reducere
5 oct. 2026Codul NOV15 a expirat pentru Vivantis  · 15% reducere
5 oct. 2026Codul ANNE20 a expirat pentru Vivantis  · 20% reducere
4 oct. 2026Cod nou disponibil pentru Vivantis: LUXURY10  · 10% reducere  · valabil până la 31 oct. 2026
1 oct. 2026Cod nou disponibil pentru Vivantis: HEALTH  · 20% reducere  · valabil până la 17 oct. 2026